Голова обласної ради провів перший виїзний прийом громадян

1gr01Голова обласної ради Володимир Ширма 8 лютого провів перший виїзний особистий прийом громадян. Для першої такої поїздки очільник депутатського корпусу обрав місто Новоград-Волинський.

«Як показала практика попередніх прийомів, що проводилися в обласній раді, з районів дуже мало хто приїжджає. Більше приходять житомиряни та жителі з навколишніх сіл. І ті питання, що вони порушують, переважно стосуються міста Житомира. Тому було прийнято рішення їхати в райони, і безпосередньо на місцях спілкуватися з громадянами, аби дізнатися про їхні проблеми.  І ця практика буде продовжуватися й надалі», - сказав голова обласної ради.

Володимир Ширма поспілкувався з сімнадцятьма жителями міста та району. Разом із головою обласної ради вислухали городян й голови районної ради та райдержадміністрації Дмитро Рудницький та Володимир Михнюк.

Заявниками порушувалися питання надання матеріальної допомоги на лікування, проведення ремонту у будинках, придбання слухового апарату для пенсіонера-інваліда і тест-смужок до глюкометра для дівчини, що хворіє на цукровий діабет.

Звернулися й переселенці з Донецької області з проханням посприяти у вирішенні житлових питань.

Поспілкувався  Володимир Ширма з дружинами загиблих учасників АТО, які не задоволені тією матеріальною допомогою та соціальним захистом, що наразі надається родинам у цілому в нашій області. На їхню думку, на Житомирщині суми матеріальної допомоги, що надаються сім’ям загиблих бійців, значно менші у порівнянні з іншими областями.

Не обійшлося й без резонансних питань. Зокрема, до голови обласної ради звернулися жителі села Броники з проблемою, яку вони не можуть вирішити вже тривалий час - газифікація села -  у зв’язку з конфліктом, що виник між кооперативом та підрядником. Через це жителі села наразі не мають можливість отримувати газ у власні оселі.

Також поскаржилися жителі одного з сіл району на свого сільського голову, який, на їхню думку, перевищує службові повноваження, а жителька іншого села розповіла про директора школа, яка, за її словами, не відповідає займаній посаді через відсутність професіоналізму.

По завершенні прийому громадян, голова обласної ради Володимир Ширма дав конкретні доручення керівникам району для якнайшвидшого вирішення питань, з якими звернулися громадяни, а окремі – взяв на особистий контроль.

«Питання, з якими зверталися люди, переважно місцевого характеру, проте по деяких з них вже потрібно втручання саме на обласному рівні. Коли ми обіймаємо посади, то ми беремо на себе відповідальність за вирішення тих проблем,  з якими стикаються жителі», - підсумував прийом громадян голова обласної ради.

 1gr01

1gr2

1gr3

1gr5

1gr6

1gr7

1gr8

1gr10

1gr11

1gr12

1gr13

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2