Сергій Крамаренко взяв участь у конференції щодо правосуддя та безпеки для громадян

1konfПерший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко 1 березня взяв участь у конференції, яка присвячена презентації результатів звіту «Правосуддя та безпека: перспективи громад у трьох областях».

 Захід проводиться в рамках проекту ПРООН «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України», який впроваджується з січня минулого року за підтримки уряду Нідерландів. Проект, що реалізується у Донецькій, Луганській та Житомирській областях, має на меті посилення доступу до правосуддя, зміцнення громадської та особистої безпеки серед населення.

Задля того, щоб краще зрозуміти рівень обізнаності, ставлення та сприйняття питань правосуддя та безпеки в цих областях, ПРООН упродовж 2016 року здійснило детальне оцінювання. Результати опитування представлено на конференції та обговорено у робочих групах за участю експертів.

Під час конференції обговорювались такі теми: як вплинув конфлікт на сході України і масове внутрішнє переміщення людей на рівень безпеки та правосуддя; які нові виклики постають перед громадами; чому одна третина жінок не  почуваються  в безпеці в своїх власних будинках в нічний час; як змінилася ситуація з поліцією в країні; чи є довіра громади до державних установ і чи повідомляють люди про злочини у поліцію?

1konf

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2