Депутати погодили внесення змін до обласного бюджету та до Програми розвитку агропромислового комплексу області

1agkom1Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села 28 березня опрацювала майже 20 питань порядку денного. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Зокрема, профільна комісія погодила зміни до обласного бюджету на 2017 рік, які стосуються розподілу субвенцій. Зокрема, планується розподілити 202,4 тис грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, яка була виділені на проведення повторного голосування з перших виборів депутатів сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад у січні 2017 року. Також збільшено доходи та видатки спеціального фонду обласного бюджету на закупівлю шкільних автобусів за рахунок збільшення субвенцій з місцевих бюджетів, а саме, з районного бюджету Новоград-Волинського району на співфінансування придбання шкільних автобусів надійшло 480 тис грн, з районного бюджету Романівського району – 1,5 млн грн. Окрім цього, передбачено змінити головного розпорядника коштів по субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами з департаменту фінансів облдержадміністрації на управління освіти і науки, а також здійснити розподіл даної субвенції на суму 8 млн грн між місцевими бюджетами на 340  учнів такої категорії, яких нараховується в області.

Окрім цього, профільна комісія підтримала звернення депутата обласної ради Іллі Смичка про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу області на 2016-2020 роки щодо збільшення фінансування у 2017 році. Зокрема, на сесії обласної ради на розвиток агропромислового комплексу Житомирської області було виділено 4,7 млн грн. Ці кошти, згідно зі змінами, пропонується розподілити за кількома напрямками: на вирощування гречки – 800 тис грн; на вирощування льону – 2,5 млн грн; на виробництво органічної продукції – 200 тис. грн; відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння господарствам населення – 200 тис. грн; виділення спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності сільськогосподарським підприємствам – 500 тис. грн; часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів господарствам населення, що утримують три і більше корів – 500 тис. грн.

Серед іншого депутати погодили звіти та опрацювали низку земельних питань.

1agkom1

1agkom2

1agkom3

1agkom4

1agkom9

1agkom5

1agkom6

1agkom10

1agkom7

1agkom8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2