№ 13 Про обрання складу постійних комісій обласної ради

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Перша сесія                                                                                   VІІ скликання

від 26.11.15          №  13

Про обрання складу
постійних комісій обласної ради

Із змінами, внесеними згідно з 
рішенням обласної ради

від 24.12.15 № 39
від 26.01.16 №116 
від 26.01.16 № 117
від 04.11.16 № 401
від 22.12.16 № 436
від 06.04.17 № 582
від 27.07.17 № 747

Відповідно до статей 43, 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада

ВИРІШИЛА:

Обрати постійні комісії обласної ради в складі:

з питань бюджету і комунальної власності

Бовсуновський

Юрій Іванович 

Григорович
Микола Станіславович

 депутат від фракції ВО «Свобода» 

депутат від фракції ВО «Батьківщина»

Ейсмонт
Віталій Станіславович
депутат від фракції політичної партії «Об’єднання» Самопоміч»
Кропачов
Дмитро Ігорович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Кропивницький
Володимир Миколайович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Нусбаум
Степан Антонович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Павлюк
Руслан Віталійович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Пінський
Олег Вікентійович
депутат від фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»
Руденький
Андрій Олександрович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Рудченко
Микола Миколайович
депутат від фракції Народної партії
Смичок
Ілля Анатолійович
депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Чорноморець
Олександр Павлович
депутат від фракції політичної партії «Опозиційний блок»

(Склад комісії у редакції від 22.12.16 № 436)

з питань соціально-економічного розвитку регіону,
інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку

(назва постійної комісії у редакції від 26.01.16 №116)

Ковальчук
Володимир Кирилович
депутат від фракції Народної партії
Ковердун
Сергій Анатолійович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Марчинський
Микола Броніславович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»

Грищенко

Сергій Володимирови 

депутат від фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»
Подік
Анатолій Олександрович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Самчук
Володимир Миколайович
депутат від фракції політичної партії «Опозиційний блок»

(Склад комісії у редакції від 27.07.17 № 747)

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села

Дідківський
Володимир Олександрович
депутат від фракції Народної партії
Заруцький
Віктор Тадейович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Маланюк
Остап Зіновійович
депутат від фракції політичної партії «Об’єднання» Самопоміч»
Нагорняк
Володимир Васильович
депутат від фракції політичної партії «Опозиційний блок»
Павленко
Анатолій Анатолійович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Чернявський
Павло Петрович
депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка

(Склад комісії у редакції від 10.11.16 № 401)

з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів

Диняк
Сергій Васильович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Казюк
Олег Васильович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Мельник

Віктор Сергійович

депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Ніколайчук
Олександр Володимирович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Озерчук
Андрій Миколайович
депутат від фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»
Павлушенко
Олександр Денисович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Рибак

Наталія Іванівна

депутат від фракції політичної партії «Опозиційний блок»
Рибинський
Ігор Євгенович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Ходак
Ігор Євгенович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Шавлович
Олексій Григорович
депутат від фракції політичної партії «Об’єднання» Самопоміч»
Ющенко
Олександр Миколайович
депутат від фракції Народної партії

Яковчук
Олександр Миколайович 

Янчук Віктор Григорович                                 

депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка  

депутат від фракції ВО «Свобода»

(Склад комісії у редакції від 06.04.17 № 582)

з гуманітарних питань

Кокітко
Наталія Володимирівна
депутат від фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»
Перегуда
Віктор Петрович
депутат від фракції Народної партії
Саківський
Валентин Цезарович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Сташенко
Григорій Федорович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

(Склад комісії у редакції від 24.12.15 № 39)

з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів

Науменко

Віталій Анатолійович

депутат від фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів - «Укроп»
Довгополий
Юрій Дмитрович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Жабокрицький

Євгеній Вікторович

депутат від фракції політичної партії «Об’єднання» Самопоміч»

Зозуля

Микола Петрович

депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Луцюк

Микола Миколайович

депутат від фракції політичної партії «Опозиційний блок»
Орлюк
Сергій Валерійович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Романський
Ігор Васильович
депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Сабадаш
Ігор Іванович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Собко
Тарас Дмитрович
депутат від фракції ВО «Свобода»

(Склад комісії у редакції від 27.07.17 № 747)

з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності

Гула
Раїса Миколаївна
депутат від фракції політичної партії «Опозиційний блок»
Забродський
Михайло Віталійович
депутат від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Мітніцький
Юрій Георгійович
депутат від фракції ВО «Батьківщина»
Пасічник
Олег Миколайович

депутат від фракції політичної партії «Об’єднання» Самопоміч»

 

 

Голова обласної ради                                                           А.В. Лабунська

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2