Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення обласної ради від 22.11.12 №677

 Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення обласної ради від 22.11.12 №677 Про затвердження Положення про порядок формування і застосування тарифів на послуги, що надаються підприємствами спільної власності територіальних громад області”

 

Вид та назва регуляторного акта: рішення обласної ради від 22.11.12 №677 “Про затвердження Положення про порядок формування і застосування тарифів на послуги, що надаються підприємствами спільної власності територіальних громад області”.

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради.

Цілі прийняття акта:

  • встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги, що надаються підприємствами спільної власності територіальних громад Житомирської області;
  • встановлення мінімального розміру рентабельності у тарифах на послуги, що надаються бюджетним установам.

Строк виконання заходів: з 01.10.13 по 10.11.13.

Тип відстеження: повторне.

Методи одержання результатів відстеження: фактичні.

Кількісні та якісні значення показників результативності: за підсумками  господарської діяльності у 2012 році підприємств спільної власності територіальних громад області, загальний фінансовий результат склав  1736,5 тис. грн. прибутку, тоді як за підсумками 2011 року цей показник був збитковий на суму 3439, 74 тис.грн. Загальний збиток підприємств скоротився майже у 8 разів, з 6916,9 тис.грн. у 2001 році до 872,4 у 2012 році. Встановлення мінімального розміру рентабельності у тарифах на послуги з утримання переданого в оренду майна, що надаються бюджетним установам, вдалося досягти за рахунок прийняття рішення обласної ради від  22.11.12 № 676 “Про затвердження Положення  про порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій”.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: запровадження цього регуляторного акта дозволило підприємствам спільної власності територіальних громад області встановлювати самостійно економічно обґрунтовані тарифи на послуги, а також забезпечити беззбитковість надання послуг. На підставі показників повторного відстеження результативності дії регуляторного акта можна зробити висновок про його ефективність та досягнення визначених цілей.

Заступник голови обласної ради                                                      М.А. Чигир

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2