Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 869, зі змінами

Проєкт


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга сесія          VIІІ cкликання

від        №

Про внесення змін
у рішення обласної ради
від 21.12.2017 № 869, зі змінами

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 10.12.2020 № 6120/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від , з питань бюджету та фінансів, з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 869 «Про обласну комплексну Програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області на 2018-2022 роки», зі змінами, а саме:
1.1. Пункт 4 розділу таблиці «Державна підтримка професійної, трудової реабілітації осіб з інвалідністю та розвитку підприємств, заснованих громадськими організаціями осіб з інвалідністю» розділу V «Перелік завдань (напрямів) і заходів програми та результативні показники» додатка до рішення вилучити.
1.2. Розділи VІІ «Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для здійснення фінансової підтримки обласних громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2018 році» та VІІI «Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» додатка до рішення вилучити.
1.3. Розділи ІХ «Порядок надання грошової допомоги громадянам, які проживають на території Житомирської області» та Х «Система управління та контролю за ходом виконання Програми» вважати, відповідно, розділами VII, VIII.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                  В.І. Федоренко

 

 

Розробник проекту рішення:
Департамент праці, соціальної та сімейної політики
облдержадміністрації
Відповідальна особа Пінчук О.М. – головний спеціаліст
відділу соціального обслуговування населення та
стаціонарних установ, тел. 0412-47-47-61

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2