Вітання голови обласної ради Володимира Федоренка з прийдешнім Новим роком

novyirik2021Шановні друзі!
Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2021 роком! Це свято завжди сповнене найсвітліших почуттів і сподівань на добрі зміни. І це також час підсумувати зроблене за рік, адже наші справи стають основою майбутнього.

Рік був непростий з огляду на пандемію та карантинні обмеження. Але новий рік дає надію на перелом у боротьбі з коронавірусом і поступове відновлення економіки. Це шанс не тільки повернутися на попередні позиції, але й пришвидшити економічний розвиток нашого краю. Ми працюватимемо консолідовано і рішуче, щоб створити в області умови для приходу нового бізнесу та інвесторів.

У 2020 році мешканці області обрали своїх представників до місцевих рад. Житомирська обласна рада довела свою ефективність, вчасно затвердивши бюджет на 2021 рік та річні програми розвитку. Ми отримали стабільність виплат і можливість виконувати поставлені завдання одразу з перших днів січня. Дякую депутатам, керівництву області, представникам громади за натхненну працю, відповідальність, ініціативу та згуртованість.

За минулий рік ми стали сильнішими і мудрішими, отримали величезний досвід життя у новій реальності і готові рухатися далі.

Нехай новий рік нагородить кожну працю заслуженим успіхом, подарує надії на краще, зміцнить віру в майбутнє, принесе любов та щастя у родини. Бажаю, щоб наступного року поруч вас завжди були рідні та близькі, вірні друзі і однодумці.

І головне: нехай Новий 2021 рік принесе нашій країні довгоочікуваний мир, військові, які боронять державу на сході нарешті повернуться до своїх родин, а матері наших загиблих Героїв знайдуть душевний спокій.

Здоров'я, щастя і добробуту у новому році! Зі святом!

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2