Житомирщина відзначає 114-ту річницю з дня народження Сергія Корольова

0112 січня 1907 року у Житомирі народився геніальний конструктор, основоположник практичної космонавтики Сергій Павлович Корольов. Вшанував видатного земляка покладанням квітів до пам’ятника на майдані ім. С.П. Корольова та до погруддя біля Національного музею космонавтики перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко.

Участь у заході також взяли голова ОДА Віталій Бунечко, його заступник Віктор Градівський, директорка музею Ірина Дячук, депутати обласної ради, представники обласної та міської влади, військовослужбовці тощо.

Зазвичай цього дня на батьківщині Корольова проводяться численні просвітницькі та розважальні заходи, зокрема у Національному музеї космонавтики ім. С.П. Корольова. Вхід до музею 12 січня традиційно був вільний. Пандемія коронавірусу та введені з 8 січня посилені карантинні обмеження внесли у святкування свої корективи, втім пам’ять про батька космонавтики залишається у віках.

Сьогодні весь світ згадує українського вченого, який запустив першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі та завдяки якому було здійснено перший політ і вихід людини в космос.

  • «Сергій Корольов – це великий приклад для всіх нас: як наполегливою працею та нестримною життєвою енергією йти до своєї мети, трансформувати світ навколо та створювати історію своєї країни, континенту, планети. Цей геній народився на нашій рідній Житомирщині, але змінив увесь світ навколо. Корольов сконструював перший космічний корабель, відправив людину у космос і довів, що немає нічого неможливого. Ми пишаємось, що маємо такого земляка!», – зазначив Олег Дзюбенко.

Варто зазначити, що допоки в Україні діють карантинні обмеження, завітати до музею можна віртуально за допомогою 3d-туру.

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2