Володимир Федоренко обговорив зі спостерігачами Місії ОБСЄ актуальні питання

DSC04722Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко провів онлайн-конференцію зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні за участі заступниці голови Київського офісу Місії ОБСЄ Хатуни Мургулії. Міжнародних спостерігачів цікавила ситуація в області і спроможність місцевої влади реагувати на нові виклики.

Володимир Федоренко розповів про ситуацію з розповсюдженням коронавірусу в області. «Карантин – рішення непопулярне, але дозволяє зберегти найцінніше – життя людей. Розриваємо ланцюг передачі вірусу і стримуємо поширення хвороби. Ситуація в лікарнях зараз стабільна», - зазначив голова облради.

Місію ОБСЄ також цікавили протестні настрої щодо тарифів на газ та електроенергії та запровадження касових апаратів. Володимир Федоренко зазначив, що Уряд за дорученням Президента питання з тарифами вже відпрацьовує. «Найближчим часом чекаємо на результат», - додав він.

Щодо касових апаратів, то голова обради є прихильником того, що всі повинні платити податки. «Нам вже давно потрібно було перейти на европейську практику. Торгівля з кожним роком буде більш прозорою. Але різкі зміни для підприємців у час карантину досить болючі, їм і так нелегко. Тому тема дає величезні можливості для маніпуляцій з боку окремих політичних сил», - вважає Володимир Федоренко.

Пріоритетом обласної ради на найближчий час голова облради назвав капіталізацію регіону і створення умов для приходу нових інвесторів. Серед актуальних завдань також будівництво індустріального парку, запуск аеропорту і стимулювання внутрішнього та зовнішнього туризму.

DSC04807

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2