ФК «Полісся» вчасно почне навчально-тренувальні збори на базі у Березині

DSC05196Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко відвідав спортивно-оздоровчу базу Житомирської обласної школи вищої майстерності у с. Березина, де відбулась нарада з питань використання футбольного поля, що перебуває на балансі даного комунального закладу.

Також Володимир Федоренко перевірив хід виконання ремонтних робіт на 1 та 2 поверсі житлового корпусу, які розпочались у 2018 році. Станом на сьогодні на базі триває капітальний ремонт фасаду, будівництво 3 поверху та реконструкція футбольного поля.

База була передана на баланс Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності в 2008 році, а з 2017-го перебуває в оренді футбольного клубу «Полісся». Втім через закінчення дії минулого договору оренди, футболісти не мали змоги провести збори і тренування, які стартують 20 січня. Саме це питання піднімали на виїзній нараді за участі заступника голови обласної ради Володимира Ширми, начальника управління молоді і спорту Житомирської ОДА Світлани Ярмолицької, заступниці Житомирського міського голови Марії Місюрової, начальника управління у справах сім'ї молоді та спорту Житомирської міської ради Ірини Ковальчук, директора комунального закладу "Житомирська обласна школа вищої майстерності" Житомирської обласної ради Василя Грибука та директора ФК «Полісся» Володимира Загурського.

«Усі непорозуміння вичерпані! Навчально-тренувальні збори футбольного клубу «Полісся» пройдуть на спортивно-оздоровчій базі у Березині. Найближчим часом буде укладений договір з надання послуг тимчасового проживання, щоб спортсмени могли заїхати», - зазначив по завершенню наради голова обласної ради Володимир Федоренко.

Учасники зустрічі також піднімали питання додаткового фінансування ремонту у житловому комплексі та реконструкції футбольного поля, зокрема облаштування бігових доріжок. На ремонтні роботи необхідно 5 млн грн, на першу чергу реконструкції поля – 3 млн грн.

«Будемо радитися з міською владою, як вирішити це питання», - сказав Володимир Федоренко.

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

DJI 0429

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2