Володимир Федоренко: «Завершення капремонту мосту у селі Чижівка очікуємо до 20 травня»

DSC05714Голова обласної ради Володимир Федоренко провів нараду щодо ситуації навколо капітального ремонту підвісного мосту через річку Случ у селі Чижівка та об’їзної дороги Чижівка - Новоград-Волинський.

Участь у нараді взяли в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області (замовник проєкту) Геннадій Гидулян, керівник компанії «МАСТ-БУД СП. 30.0» (підрядник) Петро Сімашко, голова Чижівської громади Аркадій Ратюшнюк, а також директор Городницького державного лісгоспу Віктор Мельник, депутат обласної ради Олександр Чорноморець та начальник управління юридичної та кадрової роботи обласної ради Анатолій Репіков.

Представники компанії «МАСТ-БУД СП. 30.0», яка виграла тендер на проведення капітального ремонту, розповіли про скорочення фінансування з 22 млн до 17 млн гривень.«Будівельні роботи на об’єкті були припинені 20 грудня, до цього часу були змонтовані балки, виконано комплекс робіт по посиленню опор. Роботи йшли за графіком. Завершити ремонт мосту маємо у другій декаді травня, всі матеріали вже закуплені», - зазначив Петро Сімашко.

Підрядник зауважив, що відновити роботи компанія готова з 1 лютого за умови, що відновиться фінансування.Представники Служби автомобільних доріг у Житомирській області зазначили, що постанова Кабміну про дофінансування ремонту мосту має бути підписана в перших числах лютого. У цьому Службу запевнили в Укравтодорі. У такому випадку підрядник обіцяє, що об’єкт буде зданий до 20 травня 2021 року. Благоустрій територій компанія зможе виконувати після відновлення руху.

Голова обласної ради Володимир Федоренко зауважив, що особисто зустрінеться з головою Укравтодору та з’ясує ситуацію з фінансуванням. «Міст буде стояти в травні. Я повністю беру це питання на контроль і публічно даю гарантії, що роботи завершаться вчасно», - зазначив він. Щодо об’їзної дороги, яка перебуває на балансі Чижівської громади, то питання її ремонту залишається відкритим і буде обговорюватися з представниками ОДА. «Обласна рада на боці громади. Ми будемо всіляко сприяти, щоб був знайдений оптимальний і відносно швидкий варіант ремонту дороги», - додав Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що 12 січня голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко відвідав Чижівку у Новоград-Волинському районі і ознайомився з ходом будівництва мосту через річку Случ в межах програми «Велике будівництво».олова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко відвідав Чижівку у Новоград-Волинському районі і ознайомився з ходом будівництва мосту через річку Случ в межах програми «Велике будівництво».

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

DSC05428

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2