В обласній раді обрали громадськість до складу конкурсних комісій

01В обласній раді 20 січня в режимі онлайн-трансляції відбулось жеребкування, під час якого обрали представників громадських організацій, що увійдуть до складу конкурсних комісій на заміщення посад директорів двох комунальних закладів.

Громадськість долучиться до обрання керівників Житомирського обласного літературного музею та комунального закладу «Кмитівський музей   образотворчого  мистецтва ім. Й.Д. Буханчука».

Усього 4 громадські організації відповідного спрямування висунули представників, які увійдуть до складу конкурсних комісій. Зокрема, ГО «Житомир, зроби голосніше», ГО «ЛА ДА», Житомирська обласна організація Національної спілки художників України та Житомирське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Комісія з жеребкування обрала по три представники громадськості до кожної конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії щодо обрання директора Житомирського обласного літературного музею увійдуть Вероніка Зубко  - від ГО «Житомир, зроби голосніше», Галина Охріменко, яка представляє громадську організацію «ЛА ДА» та Геннадій Махорін – від Житомирського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

За результатами ще одного жеребкування, директора комунального закладу «Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука» обиратимуть Вероніка Зубко та Віталій Правдицький, які представляють ГО «Житомир, зроби голосніше» та Михайло Сліпченко - від громадської організації «ЛА ДА».

Відеозапис жеребкування можна переглянути на каналі YouTube Житомирської обласної ради.

Зазначимо, що всю необхідну інформацію про конкурси на керівників зазначених комунальних закладів  можна переглянути у рубриці «Управління майном».

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2