В обласній раді затвердили заходи регіональних програм

DSC09838Депутати обласної ради 21 січня провели спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та фінансів і з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, на якому розглянули низку регіональних галузевих програм та затвердили програмні заходи.

Участь у засіданні взяли голова обласної ради Володимир Федоренко, його перший заступник Олег Дзюбенко та заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський. Також до обговорення долучився народний депутат України Сергій Кузьміних.

Зокрема депутати жваво обговорили обласну Програми «Здоров’я населення Житомирщини» на 2021 рік, якою передбачено надання фінансової підтримки комунальним медичним закладам на оплату енергоносіїв та комунальних послуг, а також на придбання обладнання та на забезпечення ліками хворих на діабет. Зосередили увагу члени постійних комісій на подальшому функціонуванні та використанні приміщень комунальних санаторіїв «Лісовий берег» та «Лісова казка», які наразі знаходяться в стадії ліквідації. Депутати запропонували провести виїзні засідання на базі цих закладів, аби вирішити їхню подальшу долю.

Погодили депутати й заходи Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На їх реалізацію в обласному бюджету передбачено 7 млн грн, які буде використано на забезпечення «чорнобильців» безкоштовними ліками та безоплатним зубопротезуванням. 

Також більше 4 млн грн планується використати в рамках реалізації Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Герої Небесної Сотні на 2021 рік на стоматологічне лікування та виплати допомог.

Усього під час спільного засідання постійних комісій депутати розглянули 7 питань порядку денного.

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

DSC00032

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2