Народні депутати від Житомирщини зустрілись з представниками робочої групи з вирішення питань малого бізнесу

DSC00733В обласній раді відбулось засідання робочої групи щодо функціонування бізнесу під час карантину. Участь у засіданні взяли  голова обласної ради Володимир Федоренко, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський та народні депутати України Тетяна Грищенко, Богдан Кицак, Сергій Кузьміних та Ігор Герасименко.

Робоча група зібралась аби обговорити з депутатами Верховної Ради, які представляють Житомирську область у вищому законодавчому органі, напрацьованих змін до законодавства, які стосуються малого та мікробізнесу до початку роботи Верховної Ради у сесійному режимі.

Відповідний лист з проханням посприяти в організації спільної зустрічі відповідної  робочої групи з нардепами надійшов на ім’я голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка та голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка від громадської організації «Рух «ЗбережиФОП»».

Напрацьовані законодавчі пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України для збереження та розвитку мікропідприємництва» депутатам озвучив координатор руху SaveФОП, депутат обласної ради Руслан Годований.

Зокрема, йшлося про паузу із введенням касових апаратів, дворічний перехідний період для малого бізнесу, можливість сісти за стіл переговорів із владою та введення касового обліку.

За словами Руслана Годованого, відповідні пропозиції вже були направлені до Офісу Президента України.

Участь у засіданні взяв перший заступник начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Володимир Шелест, який підтвердив, що кожна третя гривня, яка надходить у бюджет Житомира – це податки місцевих ФОПів.

Додівково. До складу робочої групи з вирішення питань малого та мікробізнесу входять низка громадських організацій та об’єднань підприємців, організації роботодавців Житомирської області, координатори руху SaveФОП у Житомирській області, а також представники органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування.

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

DSC00421

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2