Вітання до Дня танкіста

892d3e8e25bd7d979c0fd9ae16ad20d4

Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ, працівники танкобудівної галузі України!

Щорічно у другу неділю вересня в Україні відзначається - День танкіста. Це професійне свято – символ глибокої поваги до мужності і героїзму воїнів-танкістів.Танкіст - не тільки професія, але й залізний характер.

Сьогодні в час військового протистояння на східному кордоні України ваші військові навики  як ніколи потрібні, саме ви забезпечуєте одну із найважливіших ліній оборони країни. Ви є броньованим кулаком Збройних Сил України, який спроможний і зупинити наступальні дії агресора, і пробити його найміцнішу оборону.
Висловлюю щиру вдячність тим, хто ремонтує, модернізує та створює танкову міць України! Ваша невтомна та самовіддана праця є запорукою успішних дій наших танкістів!
У цей день ми скорботно схиляємо голови перед пам’яттю героїв-танкістів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!
З нагоди професійного свята щиро бажаємо вам, дорогі наші воїни, миру і родинного тепла, міцного здоров'я, надійних бойових побратимів, успіхів у військовій службі задля зміцнення України та нашої спільної Перемоги!

Слава Україні!

Голова Районної ради                                             Олександр БАЛЯНОВ

Ви тут: Головна Новини Вітання до Дня танкіста