Привітання голови районної ради з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України

Фото 4019206Шановні жителі Бердичівщини, дорогі гості!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю Вас з найголовнішими святами ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­нашої держави - Днем Державного прапора та Днем незалежності України !


На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Указом Президента України було установлено відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного прапора України.

З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави, та з ухваленням Конституції України в 1996 році набули конституційного статусу.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.

Прапор символізував єдність земель і племен; прапор сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю.

Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій, свят та ритуалів.

І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.

На 23-му році своєї незалежності наша країна опинилися перед серйозним екзаменом на мужність і зрілість. Жорстока війна, яка точиться на сході України забирає життя жителів сходу та воїнів, які відстоюють у жорстоких боях наш суверенітет і територіальну цілісність.

Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях.

Попереду - велика і клопітка праця. Адже щасливе прийдешнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденній мирній праці її людей, у вирощуванні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні наших дітей, спокійній і захищеній старості батьків.

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України усіх жителів району та гостей Бердичівщини!

Зичимо Вам миру, доброго здоровя, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.

Ми віримо, що Україна попри всі труднощі, має майбутнє, і громадяни нашої держави будуть жити у вільній і процвітаючій країні.

 

Слава Україні!          

Ви тут: Головна Новини Привітання голови районної ради з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України