Основна подія

Останні новини

Мешканці району потерпають від скидів нечистот до річки Гнилоп'ять

IMG 20161229 150147-640x360
IMG 1088
IMG 1072

29 грудня 2016 року відбулося виїзне засідання тимчасової контрольної комісії для вивчення питання екологічного стану басейну ставків в селах Скраглівка, Швайківка, Райки.

Голова районної ради Максим Самчик , члени комісії та громадські активісти відвідали села  Скраглівка та Швайківка. Мешканці цих  сіл уже тривалий час потерпають від жахливого смороду. Місто Бердичів постійно скидає свої нечистоти в річку Гнилоп’ять. Неодноразово це питання вже підіймалося на  сесії районної ради та приймалися звернення до Бердичівської міської ради, Житомирської обласної ради, Житомирської міжрайонної природоохоронної прокуратури, Державної екологічної інспекції в Житомирській області та інші інстанції. Екологи, які нещодавно проводили дослідження стверджують, що з міста фактично витікає «мертва» вода,  яка потім прямує далі за течією до обласного центру, в якій показники хімічного споживання кисню, біологічного споживання кисню, фосфатів, амонійного азоту  значно перевищують  допустиму норму.

Місцеві жителі стверджують, що  це велика  екологічна катастрофа, так як вже не можуть споживати воду з власних криниць та свердловин. Тому вони налаштовані рішуче, готові їхати і в Бердичів, і в Житомир, і в Київ, а якщо не допоможе – погрожують заблокувати скиди нечистот з міста самостійно.

Голова Бердичівської районної ради Максим Самчик оглянув місця скидів і пообіцяв присутнім звернутися з цього приводу до поліції та прокуратури, щоб якомога швидше вирішити питання та зняти  напругу щодо цієї надзвичайної ситуації.

Ви тут: Головна Мешканці району потерпають від скидів нечистот до річки Гнилоп'ять