№ 149 Про припинення Малинського районного комунального підприємства з технічної інвентаризації Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                VIIІ скликання

від 27.05.2021 № 149

Про припинення Малинського
районного комунального
підприємства з технічної  інвентаризації
Житомирської обласної ради
шляхом приєднання до
комунального  підприємства
«Коростенське міжміське бюро
технічної інвентаризації»
Житомирської обласної ради

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 104-107 Цивільного кодексу України, з метою оптимізації витрат, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.05.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити Малинське районне комунальне підприємство з технічної  інвентаризації Житомирської обласної ради (юридична адреса: м. Малин, вулиця Винниченка, 23/1, код ЄДРПОУ 22064745) шляхом приєднання до комунального підприємства «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради (юридична адреса: м. Коростень,  вулиця Сосновського, 36-А, код ЄДРПОУ 03343953).
  1. Вважати правонаступником Малинського районного комунального підприємства з технічної  інвентаризації Житомирської обласної ради щодо майна, прав та обов’язків комунальне підприємство «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради.
  1. Утворити комісію з припинення Малинського районного комунального підприємства з технічної  інвентаризації Житомирської обласної ради шляхом приєднання до   комунального   підприємства  «Коростенське міжміське  бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради для направлення   повідомлення   державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунального підприємства, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів з припинення юридичної особи, згідно з додатком 1.

Місцезнаходження комісії з припинення Малинського районного комунального підприємства з технічної  інвентаризації Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради:
м. Коростень,  вулиця Сосновського, 36-А.

  1. Передати правонаступнику – комунальному підприємству «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, майно, закріпивши його на праві господарського відання, права та обов’язки Малинського районного комунального підприємства з технічної  інвентаризації Житомирської обласної ради.
  1. Встановити порядок і строки припинення Малинського районного комунального підприємства з технічної  інвентаризації Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради, згідно з додатком 2.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова  обласної ради                                                                         В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2