№ 147 (ВТРАТИЛО ЧИННІСТЬ) Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами

 

ВТРАТИЛО ЧИННІСТЬ згідно рішення обласної ради від 16.12.17 №352

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                                      VІІІ скликання

Від 27.05.2021 № 147

Про внесення змін у рішення Житомирської
обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження
Положення про порядок управління
об’єктами спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області», зі змінами

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від 21.05.2021,   обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у   рішення Житомирської  обласної ради від 21.12.2017 

№ 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, доповнивши додаток до рішення пунктом 13  наступного змісту:

          «13. Уповноважити голову Житомирської обласної ради на підписання меморандумів в інтересах територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, однією зі сторін в яких є Житомирська обласна рада.».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Голова обласної ради                                                                           В.І. Федоренко

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2