№ 217 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради

trizyb1Україна

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 

РІШЕННЯ

П'ята  сесія                                                                                             VIIІ скликання

від  29.07.2021  №  217

Про внесення змін та затвердження

у новій редакції Статуту комунального

некомерційного підприємства

«Госпіталь ветеранів війни»

Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 19.07.2021 № 4031/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 21.07.2021, з питань  комунальної власності та майнових відносин від 26.07.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради у новій редакції (додається).
  1. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що  повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.
  1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                               В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2