№ 218 Про додаткове надання у користування мисливських угідь Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок»


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                  VIІІ скликання

від 29.07.2021      № 218

Про додаткове надання у користування мисливських угідь
Малинській районній громадській організації
«Товариство мисливців та рибалок»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 06.08.2020 № 03-11/5153-20, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 28.07.2020 №3844/2-20/19, клопотання Малинської районної громадської організації «Товариство мисливців та рибалок» від 12.07.2021№32, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 20.07.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати додатково у користування Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок» на території Коростенського району мисливські угіддя площею 1408,07 га, згідно з додатком. 2. Визначити загальну площу мисливських угідь у розмірі 5069,07 га та строк користування ними 25 років.
3. Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок»:
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання вказаного виду робіт.
3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.
3.3. З метою регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями, укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.
3.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства та укладання відповідних договорів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

  

 

Голова обласної ради                              В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2