№ 280 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                                          VIIІ скликання

від 04.11.2021 № 280         

Про внесення змін та  затвердження
у новій редакції Статуту комунального
підприємства «Готельний комплекс
«Україна» Житомирської обласної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від 27.10.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Збільшити статутний капітал комунальному підприємству «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради на 350 000 грн та затвердити його у розмірі 35313451,02 грн.
  1. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради (додається).
  1. Керівнику комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної ради                                                                       В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2